Narzędzia ogrodowe - Kosiarki i wertykulatowy Stiga, Master, Metabo i Milwaukee2015-03-23  
Sklep internetowy KupNarzedzia.pl oferuje Państwu szeroki wybór narzędzi ogrodowych oraz elektronarzędzia do domowego jak i profesjonalnego użytku.

Sklep i jego pracownicy szczególną uwagę przykładają do dbania o klienta. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i służą za równo rada jak i pomocą serwisową.

W swojej ofercie sklep KupNarzędzia posiada narzędzia czołowych firm które dominują na rynku polskim jak i europejskim.

Marki takie jak: Abac, Acar, Airpress/Primair, AQUA-AIR, BETA, CASTELGARDEN, DWT, EGA, Festool, Fiskars, Fogo, Kerg, Kupczyk, LUNA, Master, Metabo, Milwaukee, Nilfisk, NORTON CLIPPER, Power Tec, PROJECT, SANCHEZ, SCORPIO, STANLEY, Stiga, TCL, YOULI
gwarantują wysoką jakość sprzętu oraz jego profesjonalne jak i wydajne użytkowanie.

W ofercie wyżej wymienionych firm posiadamy szeroką gamę asortymentu ogrodowego jak i narzędzi do użytku domowego ale również szeroką gamę narzędzi profesjonalnych. Kosiarki spalinowe i kosy, wertykulatory, wiertarki, wkrętarki, nagrzewnice a nawet traktory ogrodowe i wiele innych narzędzi znajdą Państwo w ofercie sklepu.

Właściciel sklepu został nagrodzony wyróżnieniem jako najlepszy sprzedawca firmy STIGA w roku 2015. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia sklepu i gwarantujemy zadowolenie ze współpracy i z zakupów dokonanych w internetowym sklepie z elektronarzędziami KupNarzedzia.pl